icon

Market Helper

2.0.4 için
Android

4.1

27

Tek bir dokunuşla Android modelini değiştir

2.9M

Bu uygulamayı oyla

Market Helper cihazını 'kandırmana' izin veren bir uygulamadır, böylece cihaz aslında olduğundan daha farklı bir model olduğunu düşünür. Bu durum mevcut Android'in ile uyumlu olmayan belli başlı uygulamaları çalıştırmanı ve indirmeni sağlar. Örneğin, Nexus 7 modelini Samsung Galaxy S3 olduğuna inandırabilirsin, ki bu durum normalde WhatsApp gibi tabletinde kullanamadığın uygulamaları indirmene izin verir.

Market Helper çok basit bir şekilde çalışır. Öncelikle cihazını bir tablete mi yoksa telefona mı değiştirmek istediğini seçmelisin, sonra da modeli. Cihazını Nexus 5, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia, ya da Nvidia Shield ve bir çok diğer modele dönüştürebilirsin.

Market Helper'ın en güzel tarafı cihazını çalıştırmak için tekrar aktive ettirmene gerek olmaması. Sadece bir kaç dakika sonra Android cihazın 'kandırılıcak'. Direk olarak önceki ayarları artık 'kandırmaya' gerek duymadan yükleyebilirsin, ya da cihazını tekrar başlatabilirsin.

Market Helper normalde kullanamadığın uygulamaları kullanmana izin veren kullanışlı ve ilgi çekici bir uygulamadır. Ancak kullanabilmek için rootlu bir cihaza sahip olman gerekir.
Notlar

Market Helper kullanabilmek için rooted bir cihaz kullanman gerekiyor.

Gereksinimler

Android 2.2 ya da üzerini gerektirir.

X